Agencja Reklamowa ARek

05-300Mińsk MazowieckiWarszawska 111Mazowieckie607221399

-

Reklama / Agencje reklamowe

Agencja Reklamowa ARek

05-300 Mińsk Mazowiecki, Warszawska 111

607 221... 399więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Aktualności

Ceny reklamy, reklama, rabaty, zniżki ceny

Ceny reklamy, reklama, rabaty, zniżki ceny

Ceny reklamy, reklama, rabaty, zniżki cenyAktualne ceny reklamy na zamówienie są nadal niskie, a niemal każda reklama może być jeszcze tańsza, bo stosujemy rabaty i zniżki ceny.
Nasza agencja reklamowa oferuje Państwu wciąż niskie ceny na różne formy reklamy, pomimo wysokiej inflacji.
Utrzymujemy promocyjny poziom ceny, pomimo tego, że znacznie wzrosły koszty funkcjonowania firmy i zakupu surowców.
Obecnie w 2023 roku, po zlikwidowaniu tarczy antyinflacyjnej, wszystkie firmy odczują ekonomiczne skutki wzrostu cen rynkowych.
Dlatego, obawiając się o zmniejszenie obrotów, nasza agencja reklamowa niechętnie podwyższa ceny reklamy.
Dbamy o to, aby cena zakupu reklamy była niska na tyle, żeby realizować usługi dla Państwa bez większych ograniczeń.
Tylko w ten sposób możemy zwiększyć obrót, a jednocześnie zapobiegać utracie wielu klientów-nabywców reklamy, którą oferujemy na zamówienie.Ceny reklamy
Reklama na zamówienie- rabaty, zniżki ceny usługCeny reklamy oferowanej przez naszą agencję reklamową mogą być jeszcze niższe, jeśli dokonamy optymalizacji procesu produkcji i usług.
Optymalizacja procesu produkcji reklamy i świadczenia związanych z nią usług reklamowych polega na sprawnej i wydajnej realizacji.
Wydajna produkcja reklamy i sprawne świadczenie związanych z nią usług reklamowych są możliwe, gdy realizujemy zamówienia seryjne, duże nakłady i dobrze przygotowane projekty.
Upraszczając, oferowana cena reklamy może być rzeczywiście niska, szczególnie wtedy, gdy będziemy oszczędnie gospodarować materiałem i sprawnie realizować zamówienie.
Zatem możliwość zniżki ceny reklamy i rabaty na usługi reklamowe są możliwe, gdy zamówienie jest większe i dość standardowe — typowe.
Nietypowa reklama na zamówienie, usługi lub niewielki nakład zamówionej reklamy powstają dużym kosztem, więc rabaty i zniżki ceny są niemożliwe do zastosowania.Ceny reklamy i związanych usług reklamowych, rabaty, zniżki cen.
Jakie są ceny reklamy i usług reklamowych oferowanych przez naszą agencję reklamową?Nasza agencja reklamowa wykonuje różne formy reklamy wizualnej, w cenie od 0,1 zł za 1 szt. - przykładem jest naklejka lub wizytówka.
Nie oznacza to jednak, że jesteśmy gotowi ponieść wszystkie niezbędne koszty wykonania tylko pojedynczej sztuki, dlatego oferujemy większy nakład lub cenę minimalną.
Minimalna cena reklamy i usług reklamowych naszej agencji reklamowej w 2023 r. wynosi 70 zł netto.
Kwota ta jest odpowiednikiem wynagrodzenia — ceny za 30 minut pracy naszej agencji reklamowej, np. grafika lub pracownika produkcji.
Standardem w naszej agencji reklamowej jest, że ceny reklamy i związanych usług ustalamy z góry, więc nie ma możliwości, aby nasz klient musiał zapłacić zawyżoną kwotę.
Wszystkie ceny reklamy i usług reklamowych, obliczamy, dokonując indywidualnej kalkulacji, na podstawie aktualnej ceny zakupu towarów i innych kosztów produkcji.Reklama: rabaty, zniżki cenyKorzyścią dla naszych Klientów jest to, że z góry ustalona cena reklamy może być niższa, niż była przewidywana.
Reklama na zamówienie różni się od gotowej, niespersonalizowanej reklamy — nośnika reklamowego, tym, że koszty jej produkcji są zmienne, więc zaledwie szacunkowe.
Nasza agencja reklamowa ponosi całkowity ciężar zwiększonych kosztów produkcji reklamy i związanych usług reklamowych, gdy wzrosną ceny zaopatrzenia lub nakład pracy.
Kolejne korzyści dla Państwa wynikają z tego, że stosujemy rabaty i zniżki ceny reklamy, jeśli realizacja zamówienia została dokonana niższym kosztem, niż zakładaliśmy z góry.
Przykładem na możliwość zastosowania zniżki ceny reklamy, udzielenia rabatu po dokonanej realizacji zamówienia, jest zastosowanie tańszych materiałów alternatywnych, czyli tzw. zamienników.
Zamienniki o niższej cenie, a zbliżonej jakości nie zawsze są dostępne od ręki, ale możemy je zastosować, jeśli terminy będą dogodne.Reklama z rabatem: terminy realizacji zamówienia i ceny reklamyZniżki ceny reklamy na zamówienie są możliwe dopiero po jej wykonaniu, gdyż dopiero wtedy znamy wszystkie realne koszty produkcji.
Jeśli termin wykonania reklamy jest niezobowiązujący i wystarczająco długi, to udzielenie rabatu jest bardziej prawdopodobne, gdyż możemy sprowadzić tańsze zamienniki do produkcji.
Przedłużone terminy wykonania reklamy pozwalają również na optymalizowanie procesu produkcji i świadczenia usług reklamowych.
Dogodne dla nas, dłuższe terminy wykonania reklamy na zamówienie, mogą być formą pewnej oszczędności, więc umożliwiają oferowanie Państwu zniżki ceny reklamy, rabatu na usługi, już bezpośrednio po realizacji zamówienia.
Warto jednak zwrócić uwagę, że przedłużenie terminu wykonania reklamy może być również niekorzystne.
Wysoka inflacja w Polsce sprawia, że materiały do produkcji reklamy systematycznie drożeją, podobnie rosną inne koszty produkcji, więc może się okazać, że zamówiona reklama nie doczeka się zniżki ceny, czyli spodziewanego rabatu.Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty
www.reklamy-arek.pl

Wróć do listy aktualności

4

 

Kontakt

05-300 Mińsk Mazowiecki,
Warszawska 111

607 221... 399więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: reklamy-arek.pl


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd